RSS feed for Enoch
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Extreme Job

Extreme Job

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Perfectos desconocidos

Perfectos desconocidos

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Intimate Strangers

Intimate Strangers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
First Man

First Man

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Moana

Moana

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Spy Gone North

The Spy Gone North

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sailor Moon Super S: The Movie

Sailor Moon Super S: The Movie

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tully

Tully

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Rampage

Rampage

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Chappaquiddick

Chappaquiddick

2017
×
★★★
Edit this entry  
07
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Edit this entry