• Rising to the Top

  • Thor: Love and Thunder

  • Hustle

  • Hummus Full Trailer

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★★

  • The French Dispatch

  • Saving Shuli

    ★★★★

  • Legend of Destruction

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Mank

    ★★½

  • Valley of Tears

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • The Rise And Fall Of Shem Tov Heavy

    ★★★★

  • The Last Dance

  • Fantasy Island

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Doctor Sleep

  • Watchmen

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ad Astra

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

  • Dark Phoenix

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

  • Green Book

    ★★★★

  • A Star Is Born

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Rampage

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Three Identical Strangers

    ★★★★