Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★★
Edit this entry  
21
Rakka

Rakka

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
The Furies

The Furies

2019
×
Edit this entry  
21
Fever Dream

Fever Dream

2021
×
★★
Edit this entry  
20
The Forgotten Battle

The Forgotten Battle

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
Quiz Show

Quiz Show

1994
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Four of Us

The Four of Us

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Clickbait

Clickbait

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★½
Edit this entry  
13
Luce

Luce

2019
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Billion Dollar Code

The Billion Dollar Code

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
11
House of Secrets: The Burari Deaths

House of Secrets: The Burari Deaths

2021
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Chestnut Man

The Chestnut Man

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Maid

Maid

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
02
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Starling

The Starling

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
Britney Vs Spears

Britney Vs Spears

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Chasing The Line

Chasing The Line

2021
×
★★★½
Edit this entry  
25
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Intrusion

Intrusion

2021
×
★★
Edit this entry  
22
All Eyez on Me

All Eyez on Me

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Wander Darkly

Wander Darkly

2020
×
★★★½
Edit this entry  
20
Hitting the Apex

Hitting the Apex

2015
×
★★★½
Edit this entry  
19
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Candyman

Candyman

1992
×
★★½
Edit this entry  
18
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★½
Edit this entry  
16
Schumacher

Schumacher

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Aftermath

Aftermath

2021
×
★★
Edit this entry  
14
Kate

Kate

2021
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Undoing

The Undoing

2020
×
★★★★
Edit this entry  
11
Brian Banks

Brian Banks

2018
×
★★½
Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
I Am Greta

I Am Greta

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
Prey

Prey

2021
×
★½
Edit this entry  
09
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
The Courier

The Courier

2020
×
★★½
Edit this entry  
08
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★½
Edit this entry  
06
Turning Point: 9/11 and the War on Terror

Turning Point: 9/11 and the War on Terror

2021
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★★
Edit this entry  
30
The Old Ways

The Old Ways

2020
×
★★½
Edit this entry  
28
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
The Water Man

The Water Man

2020
×
★★½
Edit this entry  
25
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★½
Edit this entry  
24
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Brand New Cherry Flavor

Brand New Cherry Flavor

2021
×
★★★
Edit this entry