Yannick has logged 29 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Flashback

Flashback

2020
×
★★
Edit this entry  
30
F9

F9

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
Come True

Come True

2020
×
★½
Edit this entry  
28
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
New Order

New Order

2020
×
★★★
Edit this entry  
26
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★½
Edit this entry  
26
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★
Edit this entry  
26
Old

Old

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
White Noise

White Noise

2020
×
★★★
Edit this entry  
25
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Dissident

The Dissident

2020
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★★½
Edit this entry  
18
Censor

Censor

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Edit this entry  
17
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Edit this entry  
14
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★½
Edit this entry  
14
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
08
Prime Time

Prime Time

2021
×
★★
Edit this entry  
08
America: The Motion Picture

America: The Motion Picture

2021
×
★½
Edit this entry  
07
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Feast

The Feast

2021
×
★½
Edit this entry  
01
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Edit this entry