RSS feed for Yaron
  • The Lovebirds

    ★★

  • Dude Perfect: Backstage Pass

  • The Half of It

    ★★★½

  • Hollywood

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Anders essen - das Experiment

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Goddess of the Fireflies

    ★★★

  • Death of Nintendo

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • My Name is Baghdad

    ★★★★½

  • Always Amber

  • Sweet Thing

    ★★★★★

  • Schoolgirls

    ★★★½

  • Cocoon

    ★★½

  • Isi & Ossi

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★

  • Sergio

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Paradise Drifters

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Jumbo

    ★★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Sune - Best Man

    ★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★½

  • Togo

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • 6 Underground

    ½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Let It Snow

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Skywatch

    ★★½

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★½

  • Alice Junior

    ★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • Monty and the Street Party

    ★★½

  • Our Lady of the Nile

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Pompei

    ★½

  • My Brother Chases Dinosaurs

    ★★★★★

  • The Laundromat

    ★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★½

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Shaft

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½