Yaron has logged 48 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Fam

The Fam

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Brother's Keeper

Brother's Keeper

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Cryptozoo

Cryptozoo

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Censor

Censor

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Karaoke Crazies

Karaoke Crazies

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Introduction

Introduction

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Stop-Zemlia

Stop-Zemlia

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rilakkuma and Kaoru

Rilakkuma and Kaoru

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Summer Blur

Summer Blur

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Fighter

Fighter

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Short Vacation

Short Vacation

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Timeless Bottomless Bad Movie

Timeless Bottomless Bad Movie

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jackie

Jackie

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Syndromes and a Century

Syndromes and a Century

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Branded to Kill

Branded to Kill

1967
×
★★★½
Edit this entry  
22
Carriage to Vienna

Carriage to Vienna

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dead or Alive

Dead or Alive

1999
×
★★½
Edit this entry  
20
Kalel, 15

Kalel, 15

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tux and Fanny

Tux and Fanny

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Another Round

Another Round

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
The Forest of Love: Deep Cut

The Forest of Love: Deep Cut

2020
×
★★★½
Edit this entry  
15
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Kedi

Kedi

2016
×
★★★
Edit this entry  
14
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Hanagatami

Hanagatami

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Geld oder Leber!

Geld oder Leber!

1986
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Cosmopolis

Cosmopolis

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Matthias & Maxime

Matthias & Maxime

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Beauty

Black Beauty

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Dom Hemingway

Dom Hemingway

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
A Snake of June

A Snake of June

2002
×
★★★
Edit this entry  
10
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Himizu

Himizu

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Heathers

Heathers

1989
×
★★★
Edit this entry  
07
Stolen Face

Stolen Face

1952
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Tropical Malady

Tropical Malady

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Needle Park Baby

Needle Park Baby

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Antiporno

Antiporno

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
04
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Nocturama

Nocturama

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Town That Dreaded Sundown

The Town That Dreaded Sundown

1976
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Family Romance, LLC

Family Romance, LLC

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Fitzcarraldo

Fitzcarraldo

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry