Sort by
  • One Day

  • Upgraded

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • The Other Zoey

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • The Teacher

    ★★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Love Again

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Ghosted

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Your Place or Mine

    ½

  • Fair Play

    ★★★

  • You People

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Sarura: The Future Is An Unknown Place

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Alam

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Bones and All

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Love Hard

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • After We Fell

  • He's All That

    ★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Black Widow

  • Cruella

    ★★★½

  • The Fallout

  • Yes Day

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Holidate

  • Rebecca

  • Soul

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • I Care a Lot