Sort by

yas has logged 14 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★½
Edit this entry  
29
The Meyerowitz Stories (New and Selected)

The Meyerowitz Stories (New and Selected)

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Little Italy

Little Italy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nappily Ever After

Nappily Ever After

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
Edit this entry  
10
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
Edit this entry  
07
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry