RSS feed for yazz! *・゚✧

yazz! *・゚✧ has watched 267 action films.

  • The Hunt

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Venom

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • The First Purge

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Game Over, Man!

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baywatch

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Patriots Day

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★

  • Suicide Squad

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Belko Experiment

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Allegiant

  • Deadpool

    ★★★

  • Kung Fu Panda 3

  • The 5th Wave

    ★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★

  • Everest

    ★★½

  • Fantastic Four

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Southpaw

    ★★½

  • Insurgent

  • Taken 3

    ★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • Exodus: Gods and Kings

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • The Maze Runner

    ★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Lucy

    ★★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★

  • 22 Jump Street

  • Maleficent

    ★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

  • Godzilla