RSS feed for yazz! *・゚✧
  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★

  • David Bowie: The Rise And Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars

    ★★½

  • Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★

  • Twin Peaks: The Missing Pieces

    ★★★★

  • Neo Yokio: Pink Christmas

    ★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★★

  • Not Another Happy Ending

    ★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★½

  • The Mask

    ★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★

  • Life Itself

    ½

  • Mystery Date

    ★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★½

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Bottle Rocket

    ★★★½

  • 50/50

    ★★★½