Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Secret Headquarters

  • Wedding Season

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • Uncharted

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★★

  • The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Cinderella

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • He's All That

  • Vacation Friends

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Descendants: The Royal Wedding

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Resort to Love

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Infinite

    ★★

  • The Misfits

  • Blue Miracle

    ★★★

  • F9

  • Cruella

    ★★★★

  • Great White

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★