Sort by
  • Nope

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Jesus Is King

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Shazam!

  • Aquaman

    ½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Justice League

    ½

  • mother!

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Cherry Bomb: The Documentary

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • A Ghost Story

    ★★

  • The Bye Bye Man

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Suicide Squad

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • Jason Bourne

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Bone Tomahawk

    ★★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • Paddington

    ★★★★★

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★★★

  • Man of Steel

    ★★★★

  • The Conjuring

    ★★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

  • Sinister

    ★★

  • Drive

    ★★★½

  • Kill Bill: The Whole Bloody Affair

    ★★★★★

  • The Strange Thing About the Johnsons

    ★★½

  • Scott Pilgrim vs. the Animation

    ★★★★

  • The Expendables

    ★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ½

  • A Serbian Film

  • Avatar

    ★½

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

    ★★★★

  • 17 Again

    ½

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★½

  • The Dark Knight

    ★★★½

  • Martyrs

    ★★

  • There Will Be Blood

    ★★★½

  • Sukiyaki Western Django

    ★★★½

  • High School Musical 2

    ★★★★

  • No Country for Old Men

    ½