Sort by

Bailey Moon has logged 17 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Grimsby

Grimsby

2016
×
Read the review Edit this entry  
18
How Murray Saved Christmas

How Murray Saved Christmas

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Tenet

Tenet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Forgetting Sarah Marshall

Forgetting Sarah Marshall

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
Read the review Edit this entry  
07
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Me Farting on Command

Me Farting on Command

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Jack and Jill

Jack and Jill

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Web

The Web

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry