Sort by
  • Extraction 2

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Kim Ji-young, Born 1982

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Guang

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • House of Hummingbird

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Burning

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★