RSS feed for Fra Gio
  • Tolo Tolo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • An Officer and a Spy

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Van Gogh & Japan - Exhibition On Screen

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Inhuman Kiss

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Glass

    ★★★★

  • Santiago, Italia

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Aquaman

  • Ant Head

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Michelangelo Endless

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • The House That Jack Built

  • Climax

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

    ★★★★

  • As Needed

  • Ghostland

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • The Greatest Showman

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Thelma

    ★★★½

  • Gli Asteroidi

    ★★

  • Dunkirk

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Ignorance Is Bliss

  • Get Out

    ★★★★

  • 78/52

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Silence

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★½

  • Doctor Strange

  • Before the Flood

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • American Pastoral

    ½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★½

  • La La Land

  • Suicide Squad

    ★★