Sort by

YelpBoi365 has logged 11 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Extraction

Extraction

2020
×
★½
Edit this entry  
25
Waiting for Guffman

Waiting for Guffman

1996
×
★★★
Edit this entry  
18
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★½
Edit this entry  
14
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★
Edit this entry  
10
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Rock 'n' Roll High School

Rock 'n' Roll High School

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Empire of the Sun

Empire of the Sun

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Color Purple

The Color Purple

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry