Sort by

Yess_Please has logged 15 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
30 Days of Night

30 Days of Night

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Host

The Host

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Halloween

Halloween

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Lights Out

Lights Out

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Heat

Heat

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tremors

Tremors

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry