Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • stone plant

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Double Dad

    ★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

  • Life in a Year

    ★★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Barbie: Princess Adventure

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Mulan

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Let It Snow

  • Savage X Fenty Show

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • K-12

    ★★★★

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Monica and Friends: Bonds

    ★★★