• Mortal Kombat

  • Save Ralph

  • G_d’s Pee AT STATE’S END! - Full Album Broadcast

  • Godzilla vs. Kong

  • Paper Lives

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Pretend It's a City

  • SUMMER OF '21

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Mank

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • PVT Chat

    ★★★★½

  • Strasbourg 1518

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Weeknd: After Hours

  • Red Moon Tide

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ½

  • Possessor

    ★★★½

  • Underwater

  • 1917

    ★★★★

  • Recep Ivedik 6

  • The Fall

  • You've Got Murder

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Lil Ugly Mane Live in Brooklyn NY

    ★★★★★

  • Fractured

    ★½

  • ExtaZus

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Petscop

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ½

  • Nimic

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Matthias & Maxime

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Olla

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Lux Æterna

    ★★★★½

  • Chernobyl

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Hellboy

    ★★★

  • Captain Marvel

    ½

  • When I Get Home

    ★★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Alita: Battle Angel

  • Monos

    ★★★★½

  • The Lodge

    ★★★

  • Operation Cicero

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ½

  • Bird Box

    ½

  • Jobe'z World

    ★★★

  • Muslum

    ★★

  • The Keeper

    ★½