Sort by
  • Death Proof

    ★★★★

  • Cléo from 5 to 7

    ★★★★

  • The Face of Another

    ★★★★½

  • A Grin Without a Cat

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Level Five

    ★★★★★

  • Radiance

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • CODA

    ★★★

  • The Battle of Algiers

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Escape from Mogadishu

    ★★★★

  • Belladonna of Sadness

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • To Live and Die in L.A.

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★