Sort by
  • Smile

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★★★

  • Choose or Die

    ½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Umma

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Heart Shot

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • The Tourist

    ★★★

  • Stay Close

    ★★★

  • Death to 2021

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Grucifixion

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Young Love In a Dirty Place

  • Ciao Alberto

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

  • Eternals

    ★★★½