• Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

    ★★½

  • The Legend of Hei

    ★★★★★

  • Ne Zha

    ★★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Wandering Earth

    ★★½

  • Swing Kids

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Room No.7

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • My Annoying Brother

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Our Times

    ★★★★½

  • 20 Once Again

    ★★

  • The Babadook

    ★★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★★½

  • The Haunting Hour: Don't Think About It

    ★★½

  • Zathura: A Space Adventure

    ★★★★½

  • Sky High

    ★½

  • National Treasure

    ★★★½

  • Shark Tale

    ★★★★

  • Ella Enchanted

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Air Bud

    ★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★★★

  • Jumanji

    ★★★★

  • Whisper of the Heart

    ★★★★★

  • Nezha Conquers the Dragon King

    ★★★★★