Sort by
  • Do Revenge

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

  • Peter von Kant

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Black Friday

  • New York Ninja

    ★★★

  • The Timekeepers of Eternity

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★★½

  • Memoria

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Happily

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Zola

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Underwater

    ★★½

  • Mister America

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Waves

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Too Old to Die Young

  • Domino

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Bliss

    ★★★

  • Shazam!

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Leaving Neverland

  • Lorena

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Jawline

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★