Sort by
  • Totally Killer

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Vanishing Soldier

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Starstruck

  • The Little Mermaid

  • BEEF

  • Swarm

  • Scream VI

  • Babylon

    ★★★★

  • Talk to Me

  • Luckiest Girl Alive

  • Smile

  • Do Revenge

  • Glass Onion

  • The Menu

  • Saint Omer

  • Valeria Is Getting Married

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • A Bunch of Amateurs

  • The Baby Daddy

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Letter to a Pig

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • A House Made of Splinters

  • Scream

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

  • Mika 2300

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • True Things

  • Dune

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

  • Old

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Cow

  • Ahed's Knee

  • Annette

  • Summer Nights

  • Cruella

  • Mare of Easttown

  • Save Ralph

  • i am doll parts

  • Framing Britney Spears

  • SH+IQ

  • Mayday

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

  • Prisoners of the Ghostland

  • Wendy Williams: What a Mess!

  • Pleasure

  • Malcolm & Marie

  • How It Ends

  • Censor