Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Missing

    ★★½

  • You People

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Narvik

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • 5-25-77

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • The Inspection

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Terror on the Prairie

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★