• How to Train Your Dragon 2

    ★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Cinderella

  • He's All That

    ★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • Watching the Detectives

    ★★★★★

  • Swallow

    ★★