RSS feed for Jane
  • Okja

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Get Out

    ★★★

  • Water

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Sing Street

    ★★★

  • The 39 Steps

    ★★★★

  • Side Effects

    ★★★

  • Finding Forrester

    ★½

  • Star Trek

    ★★½

  • Green Room

    ★★★★★

  • The Machinist

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Misery

    ★★★½

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★½

  • Burn After Reading

    ★★½