RSS feed for Michael

Michael has logged 11 entries for films during 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Spectre

Spectre

2015
×
★★★
Edit this entry  
01
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★½
Edit this entry  
10
San Andreas

San Andreas

2015
×
★★
Edit this entry  
03
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★
Edit this entry  
10
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★
Edit this entry  
19
Bronson

Bronson

2008
×
★★★½
Edit this entry  
04
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★½
Edit this entry  
10
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★
Edit this entry  
17
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Edit this entry  
11
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★½
Edit this entry  
10
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★★
Edit this entry