• Monster

    ★★½

  • Goal! The Dream Begins

    ★★★

  • Seobok

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★★★½

  • Inherent Vice

    ★★★

  • Vanquish

    ½

  • The Father

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • The King

    ★★★★½

  • The Letter Room

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★

  • Monster Hunter

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★★

  • Mogul Mowgli

    ★★★★★

  • Psycho

    ★★★★★

  • Mortal

    ★★★