Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • You People

  • Entergalactic

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Samaritan

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • On the Rocks

  • Tenet

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Extraction

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Banker

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★