RSS feed for Sarah
  • Little Women

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Dumplin'

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Ibiza

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★

  • Wild Wild Country

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Our Souls at Night

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Rider

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • The Incredible Jessica James

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Fences

    ★★★★

  • Passengers

    ★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Best Worst Thing That Ever Could Have Happened...

    ★★★★★

  • Blue Jay

    ★★★½

  • Queen of Katwe

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Don't Think Twice

    ★★★★★

  • Operator

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★

  • Midnight Special

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Southside with You

    ★★★★