RSS feed for Snake
  • The Suicide Squad

  • F9

  • The High Note

  • The Lovebirds

  • Capone

    ★★½

  • Arkansas

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Onward

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Miss Americana

    ½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Code 8

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Wave

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Platform

    ★★½

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★

  • Marriage Story

    ★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Vivarium

  • Crawl

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

  • Shaft

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Deadwood: The Movie

    ★★★

  • Domino

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Avengement

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • First Love

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Shazam!

    ★★★

  • The Dirt

    ★★★

  • Us

    ★★

  • Booksmart

    ½

  • Captain Marvel

    ★½

  • Triple Frontier

    ★★★