• Gurren Lagann the Movie: Childhood's End

    ★★★½

  • The Last Airbender

  • Alone in the Dark

  • The Master of Disguise

  • Titanic: The Legend Goes On...

    ½

  • Battlefield Earth

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★

  • Blue Exorcist: The Movie

    ★★

  • Jack and Jill

    ½

  • Suicide Squad

  • Wrinkles

    ★★★

  • Gladiator

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Castle in the Sky

    ★★★½

  • The Hangover Part III

    ★½

  • The Hangover Part II

    ★★

  • The Hangover

    ★½