Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Barbie

Barbie

2023
×
★★★
Edit this entry  
08
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★½
Edit this entry  
09
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★
Edit this entry  
09
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★½
Edit this entry  
09
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
Edit this entry  
24
The Flash

The Flash

2023
×
★★
Edit this entry  
24
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
TÁR

TÁR

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
½
Edit this entry  
11
Renfield

Renfield

2023
×
★½
Edit this entry  
11
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★½
Edit this entry  
11
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★
Edit this entry  
04
Creed III

Creed III

2023
×
★★★
Edit this entry  
04
Fast X

Fast X

2023
×
Edit this entry  
25
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★½
Edit this entry  
25
The Whale

The Whale

2022
×
★½
Edit this entry  
19
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★½
Edit this entry  
04
Avatar

Avatar

2009
×
★★★
Edit this entry  
04
See How They Run

See How They Run

2022
×
★★
Edit this entry  
04
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★½
Edit this entry  
04
Murder Mystery 2

Murder Mystery 2

2023
×
Edit this entry  
04
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
Edit this entry  
04
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★
Edit this entry  
13
X

X

2022
×
★★
Edit this entry  
13
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
Babylon

Babylon

2022
×
★★½
Edit this entry  
04
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★
Edit this entry  
04
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★½
Edit this entry  
15
And the Band Played On

And the Band Played On

1993
×
★★★
Edit this entry  
15
Terrifier

Terrifier

2016
×
Edit this entry  
15
White Noise

White Noise

2022
×
½
Edit this entry  
08
The Guardians of the Galaxy Holiday Special

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

2022
×
★½
Edit this entry  
08
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★½
Edit this entry  
30
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Edit this entry  
24
Enola Holmes 2

Enola Holmes 2

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
The Menu

The Menu

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
Edit this entry  
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★
Edit this entry  
10
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★½
Edit this entry  
10
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★
Edit this entry  
10
Senior Year

Senior Year

2022
×
Edit this entry  
10
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
Falling for Christmas

Falling for Christmas

2022
×
½
Edit this entry  
24
Spirited

Spirited

2022
×
★★
Edit this entry  
24
Wendell & Wild

Wendell & Wild

2022
×
Edit this entry  
20
Guillermo del Toro's Pinocchio

Guillermo del Toro's Pinocchio

2022
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
½
Edit this entry  
08
Black Adam

Black Adam

2022
×
Edit this entry