Sort by
  • You People

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Sidney

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½