• Stuber

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Dumbo

    ★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★

  • Triple Threat

    ★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • What Men Want

    ★★★

  • Troop Zero

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • The Report

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Late Night

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★★

  • Glass

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Vice

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★½

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★½

  • Creed II

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Stan & Ollie

    ★★★½

  • The Oath

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Night School

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Ben Is Back

    ★★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Greta

    ★★★

  • The Predator

    ★★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★½

  • Boy Erased

    ★★★½

  • Destroyer

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • White Boy Rick

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • First Man

    ★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Roma

    ★★★½

  • Drew Michael

    ★★★★½

  • Mile 22

    ★★★

  • Demetri Martin: The Overthinker

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • The Meg

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★