• Mank

    ★★★★

  • Mulan

    ★★

  • Life in a Year

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • Superintelligence

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★