YungCrapsPlayer has logged 23 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Network

Network

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Secret of Kells

The Secret of Kells

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jaws 2

Jaws 2

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Down by Law

Down by Law

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Kronk's New Groove

Kronk's New Groove

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Fargo

Fargo

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Wings of Desire

Wings of Desire

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry