• No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Cherry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Holidate

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Last Dance