• Firestarter

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Memory

  • Choose or Die

    ★★

  • Metal Lords

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Wild Abandon

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

  • In Good Hands

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Rescued by Ruby

    ★½

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Cellar

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • İlk Seans: NMSM

    ½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★

  • The Invisible Thread

    ★★½

  • Bergen

    ★★

  • Pink Floyd: P. U. L. S. E.

    ★★★★★

  • Midnight at the Pera Palace

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • UFO

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Outfit

    ★★

  • Bigbug

    ★★½

  • Love Tactics

    ★½

  • Against the Ice

    ★★★

  • Shut In

    ★★½

  • Kimi

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Privilege

    ★½

  • The Long Night

    ★★

  • Moonfall

  • The Requin

  • Home Team

    ★★½

  • Dual

    ★½

  • My Father's Violin

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • The Royal Treatment

  • Perfect Strangers

    ★½

  • The House

    ★★★½

  • Today We Fix the World

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Brazen

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Wasteland

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★½

  • Münaşaka

    ★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★½

  • Acayip

    ★★★

  • The King's Man

  • Mother/Android

    ★½

  • A California Christmas: City Lights

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Dayı: Bir Adamın Hikâyesi

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • David and the Elves

    ★½

  • Single All the Way

    ★★