• The Ten

    ★★

  • Wet Hot American Summer: Ten Years Later

    ★★★

  • Wanderlust

    ★★

  • Wet Hot American Summer: First Day of Camp

    ★★★

  • They Came Together

    ★★★

  • Role Models

    ★★

  • Wet Hot American Summer

    ★★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★

  • Barbie in The 12 Dancing Princesses

    ★★

  • Sliding Doors

    ★★

  • Shallow Hal

    ★★

  • My Big Fat Greek Wedding 2

    ★★

  • My Big Fat Greek Wedding

    ★★

  • When in Rome

  • Cruella

    ★★★

  • I Am Not a Witch

    ★★★

  • Timbuktu

    ★★★

  • Hotel Rwanda

    ★★★