Sort by
  • Upgraded

    ★★★½

  • In Love and Deep Water

    ★★★

  • After Everything

    ½

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • TOMORROW X TOGETHER: OUR LOST SUMMER

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Prom Pact

    ★★★

  • Jules

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Someone Borrowed

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • They/Them

    ½

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Business Proposal

    ★★★★★

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Our Beloved Summer

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Neh

  • False Positive

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Moxie

    ★★★★

  • MTV Unplugged Presents: BTS

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★★

  • The Pink Cloud

    ★★★★

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★★★