Sort by
  • Pinocchio

    ★½

  • Carter

    ½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • The Ledge

  • Bubble

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Brazen

    ★½

  • Death to 2021

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Freddie Mercury: The Final Act

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • The Wasteland

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Child of Kamiari Month

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Seed

    ★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Kate

    ★★

  • Prey

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Count Me In

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Out of Time

    ★★

  • What Drives Us

    ★★★

  • Dynasty Warriors

    ★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½