Zach has logged 12 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Castle in the Sky

Castle in the Sky

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
When Marnie Was There

When Marnie Was There

2014
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mirai

Mirai

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shame

Shame

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry