Sort by
  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Old People

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Lioness

    ★★

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

  • Tongue

    ★★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

  • The Menu

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Sr.

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • White Noise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • I Just Killed My Dad

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Wilderness

    ★★

  • Skinamarink

    ½

  • House of Darkness

    ★★½

  • Indian Predator: The Butcher Of Delhi

  • Nope

    ★★★½

  • My Daughter's Killer

  • Where the Crawdads Sing

    ½

  • Girl in the Picture

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Lightyear

    ★½

  • Le Pupille

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Holy Spider

  • Hideous

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • The Stranger

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★½