Sort by

Zachary has logged 11 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love at War

Love at War

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
La Classe américaine

La Classe américaine

1993
×
Read the review Edit this entry  
11
Pharmakon

Pharmakon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Catwoman

Catwoman

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Willy Wonka & the Chocolate Factory

Willy Wonka & the Chocolate Factory

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry