• Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★

  • Gradations I-II

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Greyhound

    ★★

  • Capone

    ★★★★★

  • Snow Globe: A Breaking Bad Short

    ★★★

  • Emma.

  • Possessor

    ★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Harriet

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Nimic

    ★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • The Painted Bird

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Tommaso

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Yesterday

    ★★

  • Tolkien

    ★★★

  • Bliss

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Us

    ★★★