• Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Thunder Force

    ★★

  • The Power

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Blood Moon

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Shook

    ★★

  • Tentacles

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Letters to Satan Claus

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • A Recipe for Seduction

  • Castle Freak

    ★★

  • Godmothered

    ★★

  • Beast Mode

    ★★½

  • The Call

    ★★★

  • Spell

    ★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★

  • Skylines

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★½

  • Toys of Terror

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Tremors: Making Perfection

  • Benny Loves You

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Tales from the Hood 3

    ★★★

  • The Expecting

  • The Call

    ½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Red Rum (Colorado)

    ★★★

  • 13 Steps to Hell (Washington)

    ★½

  • Almost There (Iowa)

    ★★★★

  • A Werewolf in England

    ★½

  • Girl

    ★★

  • Wireless

  • Fear PHarm

    ★★½

  • Run Hide Fight

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Bloody Hell

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★½

  • Guest

  • The New Mutants

    ★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Hunted

    ★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Magic Camp

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★½

  • The Current Occupant

    ★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★