Zach has logged 61 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cats

Cats

2019
×
Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Diane

Diane

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★
Edit this entry  
30
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Report

The Report

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
1917

1917

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Waves

Waves

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Earthquake Bird

Earthquake Bird

2019
×
★½
Edit this entry  
16
The Good Liar

The Good Liar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
Read the review Edit this entry  
13
Noelle

Noelle

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★½
Edit this entry  
03
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
Read the review Edit this entry  
19
Parasite

Parasite

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Little Woods

Little Woods

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mister America

Mister America

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Judy

Judy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Joker

Joker

2019
×
★½
Edit this entry  
04
Lucy in the Sky

Lucy in the Sky

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Fast Color

Fast Color

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★
Edit this entry  
24
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Luce

Luce

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ma

Ma

2019
×
Read the review Edit this entry  
10
Rocko's Modern Life: Static Cling

Rocko's Modern Life: Static Cling

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Sword of Trust

Sword of Trust

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Anima

Anima

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
Edit this entry  
12
Free Trip to Egypt

Free Trip to Egypt

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Rim of the World

Rim of the World

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Southland Tales

Southland Tales

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry