• No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • In the Heights

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Cherry

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

    ★★

  • Wonder Woman 1984

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Antebellum

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★½

  • Unhinged

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Irresistible

    ★★

  • You Should Have Left

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • 8:46

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Bloodshot

  • The Way Back

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Fantasy Island

    ½

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Spaceship Earth

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★